Chlorella na Mixturam.cz

Chlorella je sladkovodní řasa, která má na lidský organismus příznivý vliv. Mimo jiné napomáhá zvyšovat imunitu organismu, má vliv na optimální funkci metabolismu a trávicího systému. V kombinaci s pektinem má vliv na vhodnou hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Navíc se podílí na detoxikaci organismu. To je jen malý výčet účinků Chlorelly.

Tuto řasu je možné kombinovat téměř s každou přírodní látkou. Pokud chcete zvýšit vaši obranyschopnost organismu, můžete Chlorellu kombinovat například s ženšenem, zázvorem, česnekem nebo s maca kořenem. Jedná se o látky, která napomáhají zvyšovat imunitu vašeho organismu.

Mixman - barman MUXTURAMu

Chcete-li odlehčit tělo, zbavit ho škodlivých látek a dodat mu energii, chlorella vám k tomu pomůže. K detoxikaci vašeho těla vám může posloužit směs bylinek a jiných látek, v čele právě s chlorellou. K očištění těla slouží mimo jiné chaluha, lecitin ze sóji, aktivovaný ječmen, ostropestřec mariánský, konopný protein nebo l-karnitin.

Cholesterol je pro lidský organismus velice důležitý. Je však velice nutné, aby se v krvi vyskytoval ve správném množství. Ukládá se do cév, a při větší koncentraci může snižovat jejich průměr a činit je méně pružnými. Na Mixturamu si můžete namíchat doplňky stravy, které vám pomáhají cholesterol regulovat. Vhodné jsou látky jako chlorella, lecitin ze sóji, česnek, lněné semínko, kola semínko, CLA či psyllium jitrocel indický.

Dalším problémem, se kterým vám Chlorella pomůže, je látková přeměna. K optimální funkci metabolismu přispívá látky jako chaluha, rakytník řešetlákový, vápník, hořčík, fosfor nebo třeba skořice. Na Mixturamu si můžete smíchat všechny tyto látky do jedné tabletky.